Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za ugodzenie nożem 20-latki

Data publikacji 22.01.2019

Policjanci zatrzymali mężczyznę który ugodził podczas imprezy w domu nożem 20-letnią kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca ugodzenia był nietrzeźwy miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Kraśnika. Policjanci ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia.

Dziś w nocy dyżurny kraśnickiej policji skierował patrol na miejsce zdarzenia do jednego z mieszkań w Kraśniku. Z informacji wynikało, że doszło tam do ugodzenia nożem. Na miejscu policjanci zastali ranną, 20-letnią dziewczynę, która wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Kraśniku, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci zatrzymali 38 letniego sprawcę ugodzenia nożem.

Zatrzymany mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. po wytrzeźwieniu złoży wyjaśnienia, co do okoliczności i motywu ugodzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg zdarzenia.

(KWP w Lublinie / kp)

 

Powrót na górę strony