Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków

Data publikacji 24.01.2019

Do 10 lat więzienia grozi 29-letniemu mieszkańcowi Brzegu. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Śledczy w jego mercedesie znaleźli blisko kilogram różnych narkotyków. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Do tego zatrzymania doszło kilka dni temu na jednej z ulic w centrum Brzegu. Wówczas policjanci służby kryminalnej zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. 29-latek ze swojego mercedesa wyjmował kilka foliowych woreczków, co wzbudziło dodatkowo podejrzenia policjantów.

Kiedy funkcjonariusze podeszli do mężczyzny, szybko się okazało, że przeczucie ich nie myliło. Podejrzewany wydał śledczym zakazane substancje. Wszystko znajdowało się na tylnej kanapie samochodu. Razem zabezpieczyli 9 strunowych woreczków z suszem roślinnym i pudełko z białą substancją. Po zważeniu i przeprowadzeniu badania na narkotesterze okazało się, że ujawnione środki to 640 gramów marihuany oraz blisko 300 gramów amfetaminy.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

(KWP w Olsztynie / kp)

 

  • policjanci prowadzą zatrzymanego
  • zabezpieczone środki odurzające
  • zabezpieczone środki odurzające

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 8.88 MB)

Powrót na górę strony