Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grudziądzcy policjanci zatrzymali poszukiwanego siedmioma listami gończymi

Data publikacji 24.01.2019

Policjanci z Grudziądza zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 23-latek był poszukiwany 7 listami gończymi, w większości za kradzieże. Złodziej noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj trafi za kraty, gdzie czeka go kara 7 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, 23 stycznia br. dyżurny komendy policji w Grudziądzu skierował patrol „drogówki” na ul. Hallera w Grudziądzu, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności w związku z kolizją drogową wylegitymowali trzech pasażerów taksówki, która uderzyła w znak drogowy. Jak się okazało wśród osób, które podróżowały autem był poszukiwany mężczyzna. Policjanci dowiedzieli się o tym sprawdzając uczestników zdarzenia w policyjnych systemach. Mężczyzna był poszukiwany od 2016 roku 7 listami gończymi przez sądy w Bielsko-Białej i Nysie, w większości za kradzieże.

23-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 7 lat.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Powrót na górę strony