Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kętrzyn: Uczestniczki zdarzenia drogowego podziękowały policjantom drogówki za profesjonalizm, życzliwość i udzieloną pomoc

Data publikacji 29.01.2019

Na skrzynkę poczty e-mail Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie wpłynęło pisemne podziękowanie, którego nadawcami były uczestniczki kolizji. Kobiety kilka dni wcześniej uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, w którym na szczęście nikomu nic się nie stało. W swoim mailu napisały: „dziękujemy wszystkim policjantom za ich trudną pracę i pomoc tym, którzy są w potrzebie”.

„Ten mail jest wyrazem wdzięczności i podziękowania dla dwóch wyjątkowych funkcjonariuszy: pana Piotra Kuczyńskiego i pana Kamila Dudyńskiego”

- to tylko fragment listu skierowanego do policjantów kętrzyńskiej drogówki. Patrol ten w minioną sobotę (26.01.2019) kilka minut po godz. 10:00 wykonywał czynności na miejscu kolizji, do której doszło na trasie Kętrzyn – Garbno, gdzie na oblodzonym łuku drogi kierująca hondą straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Zdarzenie to było dla kobiet niewątpliwie trudną i stresującą sytuacją. Po zakończeniu obsługi tej kolizji uczestniczki były niezwykle wdzięczne asp. szt. Piotrowi Kuczyńskiemu i sierż. szt. Kamilowi Dudyńskiemu za okazaną im pomoc.

„Wypełnili swoje obowiązki służbowe, zachowując się w sposób bardzo profesjonalny. Ich uprzejmość i życzliwość bardzo nam pomogła”.

W dowód tej wdzięczności kobiety napisały list e-mail do Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie, by w ten sposób podziękować i pochwalić podległych mu policjantów.

„Dzięki ich uprzejmej i spokojnej rozmowie szybciej mogłyśmy wyjść z szoku i wstrząsu. (…) Dziękujemy wszystkim policjantom za ich trudną pracę i pomoc tym, którzy są w potrzebie”.

  • List z podziękowaniami
    List z podziękowaniami

(ab/tm)

Powrót na górę strony