Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pirat drogowy bez prawa jazdy wpadł w ręce policjantów

Data publikacji 29.01.2019

Policjanci z grudziądzkiej „drogówki” zatrzymali kierowcę volkswagena, który pędził przez miasto z prędkością 132 km/h. Okazało się, że prowadzący auto 29-latek nie posiadał prawa jazdy. Funkcjonariusze nie pozwolili już na dalszą jazdę. Nieodpowiedzialny grudziądzanin otrzymał dwa wysokie mandaty za kierowanie bez uprawnień i przekroczenie prędkości.

Wczoraj (28.01.19) na ul. Peszkowskiego w Grudziądzu policjanci z „drogówki” patrolujący ulice nieoznakowanym radiowozem bmw zauważyli szybko jadącego volkswagena. Mundurowi ruszyli za pojazdem i dokonali pomiaru jego prędkości. Policyjny videorejestrator wskazał, że samochód pędził 132 km/h w miejscu, gdzie można najwyżej 80. Auto zostało natychmiast zatrzymane do kontroli.

Kierującym okazał się 29–letni mężczyzna, który nie posiadał prawa jazdy. Nieodpowiedzialny grudziądzanin został surowo ukarany przez policjantów. Funkcjonariusze nałożyli na sprawcę wykroczeń dwa mandaty za jazdę bez uprawnień i za przekroczenie prędkości na łączna sumę prawie tysiąca złotych. Na szczęście kierowca został w porę wykluczony z ruchu.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 3.85 MB)

Powrót na górę strony