Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania zakończone sukcesem – policjanci odnaleźli zaginioną 42-latkę

Data publikacji 29.01.2019

O zaginięciu 42-letniej mieszkanki powiatu krośnieńskiego bliscy poinformowali tamtejszą komendę Policji. W poszukiwania włączyli się dzielnicowi z Lubska i Jasienia, którzy odnaleźli zziębniętą kobietę blisko 10 kilometrów od miejsca zamieszkania.

W poniedziałkowy wieczór (28 stycznia), dyżurny krośnieńskiej komendy poinformował lubskich policjantów o prowadzeniu poszukiwań 42-letniej kobiety. Zaginiona wyszła z domu nikomu nic nie mówiąc około godziny 10 rano. Kontakt z nią był niemożliwy, ponieważ nie miała przy sobie telefonu. Według uzyskanych przez policjantów informacji wynikało, że mogła udać się do swojej rodziny w miejscowości Jasień.

Do poszukiwań zaginionej kobiety, prowadzonych w sąsiednim powiecie, włączyli się natychmiast funkcjonariusze z lubskiego komisariatu. Czas był bardzo cenny, gdyż zbliżała się noc, a niska temperatura w takich okolicznościach zagrażała jej zdrowiu i życiu. Mundurowi uważnie przeszukiwali trasę, którą mogła poruszać się kobieta. Sprawdzali tereny leśne i drogi. Po półtoragodzinnym przeszukiwaniu terenu, dzielnicowi z Jasienia i Lubska zauważyli na skraju lasu kobietę. Okazało się, że była to zaginiona mieszkanka pow. krośnieńskiego. Zziębnięta i głodna 42-latka znajdowała się blisko 10 kilometrów od miejsca zamieszkania. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, której załoga zaopiekowała się kobietą.

 

komisarz Aneta Berestecka

Komenda Powiatowa Policji w Żarach

Powrót na górę strony