Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o rozbój zatrzymany

Data publikacji 05.02.2019

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę, który przed punktem zakładów bukmacherskich napadł na obywatela Szwecji. Pokrzywdzony został pobity, zabrano mu pieniądze, kartę płatniczą oraz telefon. Policjanci ustalili już dane personalne pozostałych osób biorących udział w tym przestępstwie. Ich zatrzymanie to już tylko kwestia czasu. Za rozbój 49-letniemu Jarosławowi W. oraz pozostałym mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w południe przed jednym z punktów bukmacherskich. Chwilę wcześniej w lokalu posprzeczało się dwóch mężczyzn obstawiających zakłady. Kłótnia przeniosła się przed lokal , gdzie do napastnika przyłączyły się trzy inne osoby.

Mężczyzna był szarpany, bity pięściami i kopany po całym ciele. Z jego relacji wynika, że zabrano mu telefon, kartę płatniczą, 3000 złotych oraz 1000 koron szwedzkich. Policjanci zatrzymali jednego z podejrzanych o to przestępstwo mężczyzn oraz ustalili dane personalne pozostałych osób biorących udział w tym przestępstwie. Ich zatrzymanie to już tylko kwestia czasu.

49-letni Jarosław W. usłyszał już zarzut rozboju, za co kodeks karny przewiduje do 12 lat pozbawienia wolności.

rsz/mb 

Nagranie audio Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Pobierz plik Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP (format mp3 - rozmiar 1.78 MB)

Powrót na górę strony