Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z bydgoskiego Błonia uratowali kobietę

Data publikacji 07.02.2019

Dzięki szybkiej reakcji policjanci z bydgoskiego Błonia zatamowali krwotok z ręki i przywrócili czynności życiowe kobiecie, która targnęła się na własne życie. Dzięki przeprowadzonej przez st. post. Norberta Bublika i st. post. Pawła Ćwiklińskiego resuscytacji 33-latka żyje.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia sąsiadów kobiety, które wczoraj koło godziny 18.45 odebrał dyżurny bydgoskich policjantów. Wynikało z niego, że młoda kobieta targnęła się na własne życie i potrzebna jest pomoc.

Skierowany natychmiast na miejsce patrol z bydgoskiego Błonia zastał nieprzytomną kobietę w jej mieszkaniu. Policjanci od razu zauważyli u niej silnie krwawiący nadgarstek i zatamowali krwotok, po czym przystąpili do resuscytacji. Już po chwili 33-latka odzyskała świadomość. Przybyła na miejsce karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.

Zdecydowane i natychmiastowe działanie policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu na bydgoskim Błoniu oraz sąsiadów, którzy powiadomili o sytuacji, pozwoliły szybko dotrzeć do kobiety i podjąć czynności. Natychmiast podjęta przez st. post. Norberta Bublika i st. post. Pawła Ćwiklińskiego reakcja i udzielona pomoc doprowadziły do uratowania ludzkiego życia.

Podziękowania należą się świadkom, którzy widząc sytuację zareagowali i powiadomili policję.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

 

Powrót na górę strony