Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wałbrzyski policjant na drugim stopniu podium podczas IX edycji Międzynarodowego Turnieju Carpathia Karate Cup 2019

Data publikacji 08.02.2019

Wałbrzyski policjant - asp. szt. Mariusz Leś - reprezentujący na co dzień Klub Karate Kyokushinkai z Głuszycy zajął drugie miejsce w kategorii MASTERS - 85 kg podczas IX edycji Międzynarodowego Turnieju Carpathia Karate Cup 2019. W zawodach, które odbyły się pod koniec stycznia w Rzeszowie, udział wzięło ponad 700 zawodników z 12 krajów.

W turnieju wystartowali sportowcy z Białorusi, Bułgarii, Czech, Hiszpanii, Kanady, Litwy, Rumuni, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Węgier oraz Polski. Uczestnicy rywalizowali na sześciu matach w konkurencjach Kata i Kumite. Organizatorem zawodów był Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM kierowany przez sensei Janusza Wiśniewskiego, a funkcję Sędziego Głównego pełnił shihan Krzysztof Brzozowski. Głuszycki klub reprezentowało pięcioro zawodników, w tym startujący w kategorii Masters wałbrzyski policjant asp. szt. Mariusz Leś.

Nasz funkcjonariusz, który na co dzień jest także trenerem młodszych zawodników, po zaciętej rywalizacji eliminacyjnej dotarł do finału swojej kategorii, gdzie ostatecznie stanął na drugim stopniu podium.

Wałbrzyskiemu policjantowi gratulujemy świetnego wyniku sportowego i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • Wałbrzyski policjant na drugim stopniu podium podczas IX edycji Międzynarodowego Turnieju Carpathia Karate Cup 2019
  • IX edycja Międzynarodowego Turnieju Carpathia Karate Cup 2019
  • IX edycja Międzynarodowego Turnieju Carpathia Karate Cup 2019
  • IX edycja Międzynarodowego Turnieju Carpathia Karate Cup 2019
Powrót na górę strony