Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Na naszego dzielnicowego zawsze możemy liczyć”

Data publikacji 12.02.2019

W poniedziałek w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Kielcach miało miejsce nietypowe wydarzenie. Do gabinetu szefa kieleckich funkcjonariuszy podinsp. Piotra Zalewskiego zgłosiła się mieszkanka naszego miasta. Kielczanka osobiście przyszła, aby podziękować w imieniu swoim i sąsiadów, za pomoc jaką otrzymała od dzielnicowego sierż. szt. Łukasza Bukały.

Interesantkę w swoim gabinecie osobiście przyjął Komendant Miejski Policji podinsp. Piotr Zalewski. Wdzięczna kobieta, w obecności przełożonych, chciała osobiście podziękować swojemu dzielnicowemu sierż. szt. Łukaszowi Bukale. Funkcjonariusz z Komisariatu IV w Kielcach przyszedł z pomocą mieszkańcom bloku na jednym miejscowych z osiedli. Lokatorzy skarżyli się na uciążliwości związane z wynajmującymi jeden z lokali. Zaangażowanie policjanta, zarówno w procesy administracyjne jak i porządkowe, doprowadziło do ostatecznego rozwiązania problemu z kłopotliwymi sąsiadami.

Zadowolona mieszkanka, wdzięczność za pomoc funkcjonariusza, wyraziła zdaniem „na naszego dzielnicowego zawsze możemy liczyć, bo to człowiek niezwykle oddany służbie i drugiej osobie”.

Szef kieleckich funkcjonariuszy złożył dzielnicowemu serdeczne podziękowania podkreślając, że jego postawa daje jemu samemu oraz całej kadrze kierowniczej powody do dumy i pokazuje, że miejscowi policjanci dają dobry przykład, jak należy służyć społeczeństwu. Gratulacje i podziękowania mundurowemu złożył również jego bezpośredni przełożony mł. insp. Zbigniew Brzoza.

KWP w Kielcach/ rk

Powrót na górę strony