Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mł. insp. Bogdan Piotrowski pożegnał się z opolskim garnizonem Policji

Data publikacji 15.02.2019

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyło się uroczyste pożegnanie Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Bogdana Piotrowskiego. Pan komendant przechodzi do garnizonu lubuskiej policji, gdzie będzie odpowiadał za logistykę. Z Opolszczyzną był związany od początku swojej służby w Policji.

Uroczystą zbiórkę rozpoczął Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta, który podziękował swojemu zastępcy za profesjonalizm i sumienną służbę. Wśród zaproszonych gości byli m. in. Sekretarz Miasta Opola Grzegorz Marcjasz, Krzysztof Wysdak z Zarządu Powiatu Opolskiego. Prokurator Rejonowy Pan Aleksander Łasocha, Komendant Państwowej Straży Granicznej ppłk. SG Jerzy Łukasik, Zastępca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Witold Trojnar, Opolski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Pan Krzysztof Chmiel, Krzysztof Maślak - komendant Straży Miejskiej w Opolu oraz kadra kierownicza opolskiej Policji.

Mł. insp. Bogdan Piotrowski swoją służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Od początku związany był z Opolem. Najpierw jako policjant prewencji, później wieloletni dyżurny. W 2015 roku został Naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Opolu, a od 2016 komendantem tej jednostki. Od czerwca 2018 roku pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. Od 18 lutego 2019 roku, będzie odpowiadał za logistykę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Powrót na górę strony