Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przyszedł czas na podziękowania i gratulacje

Data publikacji 22.02.2019

Nie tak dawno informowaliśmy o akcji ratowania nieprzytomnego mężczyzn w Kołobrzegu. Teraz przyszedł czas, aby podziękować turystom i policjantom, którzy ruszyli z pomocą drugiemu człowiekowi. Kacper Hanysz wraz z dziadkiem Januszem Klinderm, oraz sierż.Karol Feldzensztajn i post. Aleksandra Żeleśkiewicz odebrali listy gratulacyjne za swój bohaterski czyn jakim było uratowanie życia drugiemu człowiekowi.

W Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu m.in. z rąk członka Zarządu Powiatu Kołobrzeskiego Heleny Rudzis-Gruchały oraz Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu mł. insp. Dariusza Hoca bohaterowie odebrali podziękowania, listy gratulacyjne oraz drobne upominki.

Komendant kołobrzeskiej jednostki dziękując za pomoc w ratowaniu życia ludzkiego podkreślił przede wszystkim, jak ważne jest podejmowanie właściwych decyzji, opanowanie , dojrzałość młodego człowieka a także profesjonalizm jakim wykazali się podlegli mu funkcjonariusze. Gdyby nie zachowanie Kacpra jego dziadka oraz policjantów wszystko mogło skończyć się tragiczniej.

Postawa i zachowanie jakie podjęli jest godne podziwu i pochwały oraz daje nadzieję na to, że we współczesnym świecie jest jeszcze miejsce na bezinteresowną ludzką pomoc.

 

mł.asp. Tomasz Kwaśnik/AG

  • Kacper otrzymuje gratulacje
  • Kacper z wizytą w komendzie
  • policjanci udzielają wywiadu
  • przekazanie upominków
  • Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.13 MB)

Powrót na górę strony