Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant podziękował policjantom za odwagę

Data publikacji 25.02.2019

Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach insp. Andrzej Brzozowski podziękował policjantom, którzy w lutym tego roku ewakuowali mieszkańców z płonącego budynku. Komendant docenił odwagę oraz poświęcenie mundurowych z ogniwa patrolowo-Interwencyjnego i osobiście wręczył im pamiątkowe listy gratulacyjne. Policjanci zostaną również nagrodzeni finansowo.

"Panów bohaterska i godna naśladowania postawa zasługuje na najwyższe uznanie" - powiedział insp. Andrzej Brzozowski, wręczając listy gratulacyjne policjantom, którzy w lutym tego roku ewakuowali mieszkańców z płonącego budynku. Sierż. Marcin Białasik oraz sierż. Stephen Stanbridge pełnią służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. To dzięki ich odważnej postawie i szybkiej reakcji nikomu nic się nie stało. Uratowali życie małżeństwu po tym jak w ich mieszkaniu doszło do pożaru. Mundurowi przedarli się przez gęsty dym i dostali do pomieszczenia znajdującego się na trzecim piętrze budynku.

"Jestem dumny, że mam w swoich szeregach takich policjantów"- podkreślił na koniec Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach.

(KWP w Katowicach / kp)

 

  • komendant dziękuję dwóm policjantom
  • komendant dziękuję dwóm policjantom
  • komendant dziękuję dwóm policjantom

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 8.36 MB)

Powrót na górę strony