Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Asp. Krzysztof Babisz wicemistrzem Polski w brazylijskim Jiu – Jitsu

Data publikacji 25.02.2019

Aspirant Krzysztof Babisz z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zdobył srebrny medal podczas IX Mistrzostw Polski w brazylijskim Jiu-jitsu w Luboniu. Policjant od 7 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Funkcjonariusz na swoim koncie ma wiele sukcesów, między innymi złoty medal Pucharu Polski.

W miniony weekend odbyły się IX Mistrzostwa Polski w brazylijskim Jiu-jitsu w formule „no-gi”. W turnieju wystartowało około 1500 zawodników. W gronie startujących znalazł się aspirant Krzysztof Babisz – na co dzień przewodnik psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku.

Funkcjonariusz startował w kategorii wagowej do 85,5 kilograma i spisał się wyśmienicie. Policjant reprezentujący barwy klubu SAINTS GOLD TEAM, zajął w zawodach II miejsce w swojej kategorii. Jest to już jego kolejny sukces sportowy.

Policjant od ponad 7 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Od 5 lat specjalizuje się w brazylijskim jiu-jitsu i regularnie startuje w zawodach. Funkcjonariusz ma już na swoim koncie między innymi: srebrny i brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostwach Submission Fihting NO-GI w Krapkowicach, srebrny medal V Mistrzostw Polski Jiu-Jitsu w Luboniu oraz złoty medal Pucharu Polski w Luboniu.

(KWP w Opolu / mw)

  • Asp. Krzysztof Babisz wicemistrzem Polski w brazylijskim Jiu – Jitsu - na podium
  • medal, który otrzymał asp. Krzysztof Babisz
  • Dyplom dla asp.Krzysztofa Babisza za zajęcie II miejsca w brazylijskim Jiu – Jitsu
  • walka na macie
  • Asp. Krzysztof Babisz klęczy na macie
Powrót na górę strony