Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

PIRAT DROGOWY ZATRZYMANY!

Data publikacji 25.02.2019

Podlascy policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca prowadził auto będąc pod wpływem alkoholu i przekroczył dopuszczalną prędkość o 64 km/h. W trakcie dalszego sprawdzania okazało się również, że 28-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, w sobotni wieczór, na ulicy Andersa zatrzymali do kontroli volkswagena. Jego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość jadąc 134 km/h na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h. Funkcjonariusze od razu wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. W trakcie dalszej kontroli okazało się również, że 28-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i jest poszukiwany do odbycia 144 dni kary pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a pojazd którym kierował został odholowany. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. 

Opis filmu: Film przedstawia nagranie z radiowozu. Na nagraniu widać jak kierowca volkswagena przekracza prędkość na ulicy Andersa jadąc lewym pasem ruchu. Na prawym pasie ruchu widać wyprzedzane pojazdy.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 9.95 MB)

Powrót na górę strony