Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi zbierali zabawki dla dzieci ze szpitala

Data publikacji 25.02.2019

Nowosolscy policjanci przyłączyli się do akcji organizowanej przez Fundację DKM Polska Zachodnia i zebrali zabawki, które zostaną przekazane dzieciom z wrocławskiego szpitala. Maskotki, gry czy też różnego rodzaju książeczki zostaną przekazane najmłodszym pacjentom „Przylądka Nadziei”.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli wspierali akcję Fundacji DKMS, mającą na celu pozyskanie nowych potencjalnych dawców szpiku. Nie tylko namawiali, ale również sami zarejestrowali się jako potencjalni dawcy.

Nowosolscy funkcjonariusze rewiru dzielnicowych, mł. asp. Łukasz Spiechowicz i sierż. szt. Bartłomiej Stolarz zorganizowali zbiórkę zabawek, które przekazali przedstawicielce fundacji DKM Polska Zachodnia w ramach akcji „Pomożesz, bo możesz!”. Policjanci chcą, by dzieci przebywające w szpitalu choć przez chwilę zapomniały o codziennych zmaganiach z chorobą, a na ich buziach - pojawił się uśmiech.

Jest to kolejny przykład na to, że w każdej sytuacji można liczyć na nowosolskich stróżów prawa. Każdego dnia pomagają oraz reagują w różnych sytuacjach, nawet z narażeniem własnego życia. Włączanie się w akcje, dzięki którym mogą pomóc potrzebującym jest dla nich największą satysfakcją. Po raz kolejny policjanci wykazali się bezinteresowną chęcią niesienia pomocy. Niech te małe zabawki wywołają uśmiech na twarzach dzieci.

Życzymy wszystkim pacjentom wrocławskiego „Przylądka Nadziei” dużo siły, szybkiego powrotu do zdrowia i samych radosnych chwil.

 

st. sierż. Justyna Sęczkowska

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli

  • Pluszaki na biurku
  • Policjanci z zebranymi dla chorych dzieci pluszakami
  • Policjanci
  • Pluszaki i bajki na biurku
  • bajki na biurku
Powrót na górę strony