Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zajęła się sprawą wyłudzeń kredytów z banków. Otrzymała podziękowanie od jednej z pokrzywdzonych osób

Data publikacji 26.02.2019

- Chciałabym wyrazić podziękowanie i wyrazy ogromnego uznania za profesjonalizm, skuteczność w działaniu, wytężoną pracę, takt i empatię z jaką spotkałam się w tutejszej Policji w Żurominie - można przeczytać w liście, który dzisiaj rano dotarł do Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu. Podziękowanie dotyczyło sprawy, którą zajmowali się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. Przeprowadzili oni postępowanie przygotowawcze, które zakończyło się przedstawieniem 40-letniej mieszkance powiatu żuromińskiego zarzutów wyłudzenia pożyczek z banków i firm pożyczkowych.

W styczniu 2017 roku do Wydziału Kryminalnego komendy w Żurominie wpłynęło zawiadomienie dotyczące nieznanej osoby, która mogła wyłudzić pożyczkę posługując się danymi jednej osoby - mieszkanki powiatu żuromińskiego. Ponadto sprawca w celu wyłudzenia pożyczek miał posługiwać się kilkoma numerami telefonów zarejestrowanymi u różnych operatorów. Miał także korzystać z internetu różnych dostawców usług. W toku prowadzonego postępowania ustalono podejrzaną, którą okazała się mieszkanką powiatu żuromińskiego. Szerzej o sprawie pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj na e-mila Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu wpłynęły podziękowania dla policjantki, która zajmował się sprawą. W liście można przeczytać, że „profesjonalizm policjantki zasługuje na wyrazy głębokiego uznania oraz daje powody do dumy i satysfakcji. Jej zachowanie świadczy o dużych umiejętnościach oraz wysokiej etyce zawodowej”.

Jedna z pokrzywdzonych dziękuje także policjantce za to, iż poświęcił jej czas poza służbą.

Autor: sierż. sztab. Tomasz Łopiński/RJ

Powrót na górę strony