Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sierż. szt. Anna Ficner po raz kolejny najlepsza w Polsce

Data publikacji 28.02.2019

Sierż szt. Anna Ficner z Wydziału Konwojowego z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, członkini Reprezentacji KGP w lekkoatletyce jest aktualną Mistrzynią Polski w biegu po schodach i zaliczana jest do najlepszych zawodniczek w tej dyscyplinie na Świecie. W 2016 r. wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy. 23 lutego br., w warszawskim biurowcu Rondo 1, w rozgrywanym już po raz dziewiąty Międzynarodowym Biegu na Szczyt Rondo 1., w ramach cyklu Towerrunning Tour 2019 po raz kolejny nie miała sobie równych i wygrała te bardzo prestiżowe zawody.

Każdy z zawodników miał do pokonania 38 pięter tj. 836 stopni. Bieg składał się z dwóch etapów, gdzie w biegu eliminacyjnym wyłaniał po 10 zawodników kobiet i mężczyzn do biegu finałowego. Czas jaki w finale uzyskała Ania w tych morderczych zawodach to 4 min. 43 sek. Tak udany start jest doskonałym prognostykiem przed rozpoczynającym się nowym, bogatym w wydarzenia sezonem lekkoatletycznym.

Przypomnijmy że sierż. szt. Anna Ficner jest bardzo utytułowaną zawodniczką ,wielokrotną zwyciężczynią i medalistką Światowych Igrzysk Służb Mundurowych, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski w biegach na  różnych dystansach z biegiem maratońskim na czele.

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy kolejnych sukcesów.

(Tomasz Kubicki)
 

  • Sierż. szt. Anna Ficner wbiega po schodach
  • Sierż. szt. Anna Ficner
  • Sierż. szt. Anna Ficner
Powrót na górę strony