Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za nielegalne posiadanie amunicji

Data publikacji 01.03.2019

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców przy współpracy z Prokuraturą Okręgową Warszawa Praga zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu odnaleźli znaczną ilość ostrej amunicji do broni palnej różnego kalibru. 41 letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Sprawa ma charakter rozwojowy. Za nielegalne posiadanie amunicji grozi do 8 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców prowadząc czynności do sprawy nadzorowanej przez Prokuraturę Okręgową Warszawa Praga dokonali przeszukania  jednego z lokali w Nowym Dworze Mazowieckim. Tam na miejscu zastali 41 letniego mężczyznę właściciela mieszkania. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili kilkanaście sztuk amunicji do broni różnego kalibru. Następnie w czasie przeszukania piwnicy policjanci znaleźli tym razem kilkaset sztuk amunicji. Łącznie zabezpieczono ok. 350 szt. amunicji różnego kalibru i rodzaju.

Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do prokuratury w Nowym Dworze mazowieckim. Za nielegalne posiadanie amunicji grozić może nawet do 8 lat więzienia.

 

to.

Film Odpowie za nielegalne posiadanie amunicji

Pobierz plik Odpowie za nielegalne posiadanie amunicji (format mp4 - rozmiar 18.77 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja