Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni pracują nad kradzieżą vw. W aucie wózek niepełnosprawnego dziecka

Data publikacji 04.03.2019

Gorzowska policja prowadzi postępowanie dotyczące kradzieży vw passata. Brak auta właścicielka zauważyła w nocy z soboty na niedzielę. W skradzionym pojeździe był wózek inwalidzki niepełnosprawnego dziecka, który jest niezbędny do codziennego funkcjonowania. Nad sprawą pracują policjanci kryminalni. Funkcjonariusze szukają świadków zdarzenia lub osób, które mogły widzieć skradziony pojazd.

W niedzielę, 3 marca br. gorzowska policja przyjęła zawiadomienie o kradzieży vw passata. Jego właścicielka brak auta miała zauważyć w nocy. Niebieski volkswagen stał na osiedlowym parkingu. W środku znajdował się wózek inwalidzki o wartości 1,5 tys. zł. Wózek ten jest niezbędny dla niepełnosprawnego dziecka do codziennego funkcjonowania.

Nad sprawą pracują kryminalni, którzy na co dzień zajmują się przestępczością samochodową. Funkcjonariusze przeglądają m.in. zapisy z okolicznych monitoringów. Policjanci są zdeterminowani, by odzyskać skradziony pojazd wraz z wózkiem inwalidzkim.

Każdy, kto był świadkiem kradzieży niebieskiego vw passata o nr rej. FG 1707G, lub widział taki samochód proszony jest o kontakt z gorzowską policją.

Wszelkie informację można przekazywać na nr telefonu oficera dyżurnego gorzowskiej komendy 95 738 25 11. Policja zapewnia pełną anonimowość.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / mg)

Powrót na górę strony