Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

FESTYN CHARYTATYWNY DLA IGNASIA - SYNA POLICJANTA Z WĄBRZEŹNA

Data publikacji 04.03.2019

Policjanci z Wąbrzeźna wzięli udział w festynie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębowej Łące. Podczas imprezy zbierano fundusze na operację serca niespełna rocznego Ignasia - syna naszego kolegi policjanta. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania.

W sobotę (2.03.19) w Szkole Podstawowej w Dębowej Łące, pow. wąbrzeski, odbył się festyn połączony z licytacją, loterią fantową i wieloma innymi atrakcjami. Cel był jeden - zebrać jak najwięcej środków na operację małego Ignasia - syna naszego kolegi policjanta z komendy powiatowej w Wąbrzeźnie, który urodził się z wadą serca. Jedyną szansą dla chłopca jest bardzo kosztowna operacja w Niemczech.

W festynie uczestniczyła liczna grupa funkcjonariuszy. Na licytację oraz loterię policjanci przekazaliśmy kilkanaście pluszowych maskotek, piłek itp. gadżetów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się też "Kryształowe serca" ufundowane przez NSZZ Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego.

Przed budynkiem, obok wozów bojowych straży pożarnej i wojska, można było zobaczyć z bliska policyjne radiowozy ruchu drogowego.

Największą jednak gwiazdą imprezy okazał się policyjny Polfinek. Żywa maskotka naszej formacji oblegana była przez dzieci do wspólnych zdjęć oraz zachęcała do udziału w licytacjach i zabawach.

W ciągu zaledwie kilku godzin zabawy zebrano ponad 25 tys złotych! Dziękujemy i w imieniu naszego kolegi oraz Ignasia prosimy o więcej. Można też wspomóc ich przekazując 1% podatku czy wpłacając darowiznę.


KRS: 0000 2 666 44 Cel szczegółowy: ZC 8515 Ignacy Stachulak

Konto fundacji "Serce Dziecka": 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843

Powrót na górę strony