Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Grudziądza ratowali kobietę, która nagle zasłabła

Data publikacji 14.03.2019

Na jednej z ulic w Grudziądzu nagle zasłabła kobieta. Potrzebującej natychmiast z pomocą przyszli policjanci, którzy w tym miejscu przeprowadzali interwencję dotyczącą kradzieży. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Kobieta miała kłopoty z oddychaniem i zaczęła mdleć. Funkcjonariusze nie zwlekali ani chwili. Wsadzili ją do radiowozu i na sygnałach przetransportowali do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę lekarzy.

Na jednej z ulic w Grudziądzu przechodnie zatrzymali złodzieja, którego goniła kobieta, będąca świadkiem kradzieży O zdarzeniu wiedzieli już policjanci, którzy szybko pojawili się na miejscu i przejęli amatora cudzych rzeczy. 19-latek w jednej z bibliotek ukradł monitor. Sprawca został ukarany mandatem, a skradzioną rzecz odzyskano.

W trakcie, gdy mundurowi kończyli czynności nagle kobieta będąca świadkiem kradzieży źle się poczuła. 33-latka miała kłopoty z oddychaniem i zaczęła mdleć. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Policjanci natychmiast podjęli decyzję, że nie będą czekać na przyjazd karetki, a sami zawiozą ją do szpitala. W drodze jeden z policjantów nadzorował jej czynności życiowe i uspokajał kobietę, że w razie potrzeby udzieli jej pomocy.

Na szczęście nie było takiej potrzeby.  


 

Powrót na górę strony