Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant po służbie zareagował na wołanie o pomoc i pomógł w ujęciu złodzieja

Data publikacji 18.03.2019

W czasie wolnym od służby Zastępca Komendanta Komisariatu Policji na Bemowie będąc z rodziną, usłyszał na parkingu pobliskiego sklepu wołanie o pomoc. Nie czekając długo natychmiast pobiegł na miejsce. Okazało się, że pracownik ochrony próbował ująć na kradzieży sklepowej mężczyznę, który szarpał się i próbował wyrwać. Dzięki reakcji policjanta, mężczyzna został ujęty i odpowie za kradzież.

Po godzinie 19, zastępca komendanta z komisariatu Policji na Bemowie, w czasie wolnym od służby, będąc na zakupach z rodziną, usłyszał wołanie o pomoc. Działo się to na parkingu pobliskiego sklepu. Nie czekając długo, natychmiast pobiegł na miejsce. Tam zauważył dwóch mężczyzn, jeden z nich szarpał się i próbował wyrwać ekspedientce towar. Kiedy poinformował, że jest policjantem, jeden z nich krzyczał, że jest pracownikiem ochrony, aby mu pomóc bo próbuje ująć złodzieja sklepowego wraz  z łupem.

Zastępca komendanta pomógł obezwładnić mężczyznę i powiadomił patrol Policji, który po chwili był już na miejscu. Okazało się, że łupem był środki chemiczne pochodzące ze sklepu. Mężczyzna odpowie za kradzież.

esz/ms

Powrót na górę strony