Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcesz zostać policjantem? Przyjdź, zapytaj, zobacz... i zostań jednym z nas

Data publikacji 20.03.2019

Na targach pracy, które odbyły się w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Służba w Policji to szczególne zajęcie – służba drugiemu człowiekowi, społeczeństwu, poprzez zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. To także rozwiązywanie trudnych spraw kryminalnych, udzielenie pomocy pokrzywdzonym i ściganie sprawców przestępstw, ratowanie życie czy zapewnianie bezpieczeństwa na drogach. Jako umundurowana i uzbrojona formacja służymy społeczeństwu o każdej porze dnia i nocy. Lubuscy policjanci starają się docierać do wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji. Przedstawiciele Zespołu ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkie Policji w Gorzowie Wielkopolskim czekają na kandydatów w siedzibie lubuskiej Policji od poniedziałku do piątku, gotowi odpowiedzi

Służba w Policji to szczególne zajęcie – służba drugiemu człowiekowi, społeczeństwu, poprzez zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. To także rozwiązywanie trudnych spraw kryminalnych, udzielenie pomocy pokrzywdzonym i ściganie sprawców przestępstw, ratowanie życie czy zapewnianie bezpieczeństwa na drogach. Jako umundurowana i uzbrojona formacja służymy społeczeństwu o każdej porze dnia i nocy. Lubuscy policjanci starają się docierać do wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji. Przedstawiciele Zespołu ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkie Policji w Gorzowie Wielkopolskim czekają na kandydatów w siedzibie lubuskiej Policji od poniedziałku do piątku, gotowi odpowiedzieć na każde pytania dotyczące zawodu policjanta. Ale są również obecni w wielu inicjatywach związanych z rynkiem pracy, jak na przykład targi pracy.

We wtorek (19 marca) w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się "Targi Pracy" , podczas których lubuscy stróże prawa promowali zawód policjanta i zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, gdyż pytań ze strony młodzieży było bardzo dużo – najczęściej o procedurę rekrutacji, aspekty finansowe czy możliwości awansu, perspektyw kariery w mundurze. Policjanci przybliżali charakterystykę służby oraz zachęcali młodych ludzi, którzy pomału wchodzą w „dorosłość”, aby związali swoją przyszłość z Policją.

WIĘCEJ INFORMACJI O REKRUTACJI DO POLICJI

 

Opracował: sierżant sztabowy Maciej Kimet

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim

  • antyterrorysta pokazuje młodzieży broń
  • antyterrorysta i policjant ubierają dziewczynkę w kamizelkę

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 26.65 MB)

Powrót na górę strony