Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Biała Podl.: Policjanci uratowali błąkające się w lesie szczeniaki

Data publikacji 25.03.2019

Bialscy policjanci uratowali dwa błąkające się w lesie szczeniaki. Odnaleźli je dzięki zgłoszeniu świadka. Mundurowi nie pozostali obojętni na los psiaków. Zabrali je i przekazali pod należytą opiekę schroniska dla zwierząt. Wcześniej jednak wspólnie z jedną z mieszkanek miasta nakarmili i napoili głodne czworonogi.

Do nietypowej interwencji bialskich policjantów doszło w piątkowe popołudnie na terenie miasta. W trakcie służby patrolowej asp. szt. Piotr Barszcz oraz post. Arkadiusz Misiejuk  uzyskali informację o dwóch szczeniakach porzuconych w lesie, w rejonie ul. Granicznej.  Funkcjonariusze zareagowali natychmiast.  W głębi lasu odnaleźli błąkające się zwierzęta.  Próbowali również ustalić czy maluchy same nie uciekły z którejś z znajdujących się w pobliżu posesji. Niestety żadna z mieszkających tam osób nie rozpoznała odnalezionych czworonogów.

Mundurowi nie pozostali obojętni na los psiaków. Wspólnie z mieszkającą w pobliżu kobietą nakarmili i napoili zwierzęta. Zadbali również o to, by szczeniaki trafiły pod opiekę specjalistów w bialskim schronisku dla zwierząt.

BSP

Powrót na górę strony