Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali 24-latkę

Data publikacji 27.03.2019

Policjanci z patrolówki odnaleźli i uratowali 24-letnią kobietę. O 4.00 nad ranem chciała ona skrócić sobie drogę pomiędzy Wawrem i Gocławiem. W efekcie, po pierwsze się zgubiła, a po drugie trafiła na bagna i groziło jej utonięcie. Patrolowcy wspólnie ze strażakami prowadzili poszukiwania na rozległym, trudno dostępnym, bagiennym terenie. Policjanci wyciągnęli 24-latkę z grzęzawiska, zapewnili bezpieczeństwo i odwieźli do domu. Na szczęście funkcjonariusze przybyli z pomocą szybko i kobiecie nic się nie stało.

W miniony weekend około 4.00 nad ranem pod numer alarmowy zatelefonowała przestraszona młoda kobieta. Przyznała, że zabłądziła w drodze do domu i utknęła na terenie bagiennym, zapadła się na grzęzawisku i nie może się stamtąd wydostać. Mówiła, że chciała sobie skrócić drogę do domu pomiędzy Wawrem i Gocławiem. Niestety nie była w stanie podać dokładanie, gdzie się znajduje.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci wspierani przez strażaków. Kobieta przez telefon podawała informacje na temat tego, co widzi. Takim tropem podążali funkcjonariusze, prowadzili poszukiwania na rozległym, trudno dostępnym, bagiennym terenie. Po około godzinie dotarli do miejsca, gdzie znajdowała się kobieta. Policjanci wydostali 24-latkę z wody, na szczęście nie potrzebowała ona specjalistycznej pomocy medycznej.

Pomoc funkcjonariuszy przybyła szybko i nic się nie stało. Policjanci odwieźli 24-latkę do domu. 

ea/jw

Powrót na górę strony