Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 65-latki

Data publikacji 29.03.2019

Funkcjonariusze przeworskiej komendy, po kilkugodzinnych poszukiwaniach, odnaleźli zaginioną kobietę. Wyziębiona 65-latka została przekazana pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego.

Kilka godzin trwały poszukiwania 65-letniej mieszkanki gminy Gać. Tuż po północy, rodzina powiadomiła Policję o jej zaginięciu. Z ustaleń wynikało, że kobiet około godz. 14 wysiadła z busa w miejscowości Gać i zamiast wrócić do domu, udała się w nieznanym kierunku. Z uwagi na wiek i problemy zdrowotne, kobieta mogła znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu.

Policjanci natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania. Tym bardziej, że w nocy panowały niesprzyjające warunki pogodowe, niska temperatura groziła szybkim wychłodzeniem organizmu. Dlatego też zmobilizowano znaczne siły policjantów przeworskiej  komendy. W działania włączyli się również strażacy z OSP w Gaci. Funkcjonariusze odnaleźli zaginioną dziś rano, na polach około 2 km od domu. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i przekazali zespołowi pogotowia ratunkowego.

Powrót na górę strony