Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymanie podejrzewanego o zabójstwo w Brukseli

Data publikacji 27.04.2006

Policjanci ze specjalnej grupy poszukiwawczej (KSP, KGP, oraz Białegostoku) zatrzymali w Suwałkach 27 kwietnia o godzinie 13.30 - 17 letniego Adama G. podejrzanego o zabójstwo młodego Belga na dworcu w Brukseli. W operacji wzięło udział 200 policjantów i 2 śmigłowce.

Policjanci ze specjalnej grupy poszukiwawczej (KSP, KGP, oraz Białegostoku) zatrzymali w Suwałkach 27 kwietnia o godzinie 13.30 - 17 letniego Adama G. podejrzanego o zabójstwo młodego Belga na dworcu w Brukseli. W operacji wzięło udział 200 policjantów i 2 śmigłowce. Wytypowano 4 adresy, gdzie mógł ukrywać się sprawca. Od dwóch dni policja polska ściśle współpracowała z policją belgijską.

Dzisiaj w nocy do Suwałk wyruszyła specjalna grupa poszukiwawcza, gdyż udało nam się potwierdzić, że tam może przebywać sprawca. Zatrzymanie przebiegało profesjonalnie. Sprawca nie stawiał oporu, był zaskoczony. Przebywał w domku wielorodzinnym. Dom ten został otoczony kordonem. Sprawca był bez szans. Oprócz poszukiwanego Adama G. policjanci zatrzymali osobę, która prawdopodobnie pomagała mu w ukrywaniu się – członka jego rodziny.

Zatrzymanie Adama G. - materiał wideo (Plik WMV - 2,7 MB)


Wykorzystanie zdjęć tylko za podaniem źródła.

Powrót na górę strony