Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bielscy policjanci uratowali życie młodej kobiety

Data publikacji 05.04.2019

Dzielnicowi z bielskiej komendy uratowali 27-letnią kobietę, która chciała targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze poinformowani przez rodzinę natychmiast przystąpili do działania. W poszukiwaniach wzięli udział wszyscy mundurowi z bielskiej komendy. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy po raz kolejny udało się ocalić ludzkie życie.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, wczoraj po południu, otrzymał informację od zaniepokojonej rodziny o zaginięciu młodej kobiety. Z okoliczności zaginięcia wynikało, że życie 27-latki jest zagrożone. W takiej sytuacji mundurowi z bielskiej jednostki Policji natychmiast przystąpili do działania. W komendzie stawili się wszyscy policjanci, łącznie z tymi, którzy tego dnia byli poza służbą.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania na terenie pobliskich lasów, gdzie mogła przebywać zaginiona. Już po niespełna dwóch godzinach policjanci odnaleźli kobietę. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy po raz kolejny udało się uniknąć tragedii. 27-latka została przekazana pod opiekę lekarzy.

(KWP w Białymstoku / kp)


 

Powrót na górę strony