Reprezentacja KWP w Łodzi na podium Biegu Maratońskiego w Dębnie

Data publikacji 08.04.2019

Reprezentanci KWP w Łodzi uplasowali się na III miejscu w XVII Mistrzostwach Polski Policjantów w Biegu Maratońskim w Dębnie. Również indywidualnie nasze zawodniczki stanęły na pudle. St. sierż. Katarzyna Chorzewska zajęła 2 miejsce w klasyfikacji policjantek, a kom. Beata Nienadowska 3 miejsce w kategorii wiekowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

7 kwietnia 2019 roku dokładnie o godzinie 10.00 ruszył 46. Maraton Dębno. W ramach imprezy odbyły się również 17. Mistrzostwa Polski Policjantów. Wśród startujących nie mogło zabraknąć reprezentacji łódzkiej policji. Drużyna KWP Łódź składająca się z kom. Beata Nienadowska KWP Łódź, asp. szt. Dariusz Najman KPP Zgierz, asp. Michał Effenberg KPP Zgierz, st. sierż. Arkadiusz Fajfer KPP Zgierz, sierż. Katarzyna Chorzewska KMP Łódź, sierż. Paweł Olejniczak KMP Łódź wywalczyła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie st. sierż. Katarzyna Chorzewska zajęła 2 miejsce w klasyfikacji policjantek, a kom. Beata Nienadowska 3 miejsce w kategorii wiekowej. Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych startach!