Janów Lub.: Nietrzeźwy kierowca wjechał na drzewo. 4 osoby trafiły do szpitala - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Janów Lub.: Nietrzeźwy kierowca wjechał na drzewo. 4 osoby trafiły do szpitala

Data publikacji 11.04.2019

Nieodpowiedzialne zachowanie nietrzeźwego kierującego samochodem marki BMW zakończyło się wjechaniem na drzewo. 21-letni mieszkaniec powiatu janowskiego wraz z trzema pasażerami trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało u kierowcy ponad 1,5 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy Janowie Lubelskim.

Dzisiaj w  nocy około godziny 1:30 janowscy policjanci otrzymali informację, że na jednej z ulic Janowa Lubelskiego samochód osobowy marki BMW uderzył w drzewo. Na miejsce wypadku dyżurny niezwłocznie skierował policjantów. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, w samochodzie znajdowało się czterech młodych mężczyzn, którym została udzielona pomoc medyczna.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Przód auta zawisł na drzewie. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. W taki stanie w aucie przewoził troje paserów w wieku 17, 18 i 20-lat mieszkańców powiatu janowskiego.  Wszyscy uczestnicy zostali zabrani do szpitala z uwagi na obrażenia jakich doznali.

Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać policjanci. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie wypadku w ruchu drogowym.

B.M.

Powrót na górę strony
Polska Policja