Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową

Data publikacji 23.04.2019

Wyszkowscy kryminalni zlokalizowali i zlikwidowali dziuplę samochodową znajdującą się na terenie gminy Zabrodzie. Policjanci znaleźli części i podzespoły zdemontowane z różnych samochodów, w tym m.in. mazdy skradzionej na terenie Niemiec. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie trzech mężczyzn.

Kryminalni z Wyszkowa w wyniku prowadzonych działań ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Zabrodzie prawdopodobnie znajduje się dziupla samochodowa, gdzie demontowane są samochody pochodzące z kradzieży oraz części od tych pojazdów. Okazało się, że przypuszczenia policjantów były słuszne. W stodole gdzie prowadzony był przestępczy proceder kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli w trakcie rozbiórki mazdy 6 skradzionej kilka dni wcześniej na terenie Niemiec. Natomiast trzeci z mężczyzn pracował przy samochodzie dostawczym. W pomieszczeniu funkcjonariusze znaleźli również części i podzespoły zdemontowane z innych pojazdów.

Do sprawy policjanci zatrzymali łącznie trzech mężczyzn w wieku od 28 do 33 lat. Dwóch z nich usłyszało już zarzut paserstwa, za który grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Autor: sierż. szt. Marta Gierlicka

  • Na zdjęciu widoczna - rozbierana - mazda 6, która kilka dni wcześnie została skradziona w Niemczech.
  • Znalezione i zabezpieczone w dziupli samochodowej części od pojazdów.
  • Znalezione i zabezpieczone w dziupli samochodowej części od pojazdów różnych marek.
Powrót na górę strony