Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano 19 osób podejrzanych o handel narkotykami

Data publikacji 27.04.2006

26 i 27 kwietnia br. policjanci CBŚ wspólnie z funkcjonariuszami garnizonu świętokrzyskiego zatrzymali 3 kobiety i 16 mężczyzn podejrzanych o działalność w dużej grupie zajmującej się przemytem i obrotem środkami odurzającymi (haszysz, marihuana, amfetamina). Wcześniej w tej samej sprawie zatrzymanych zostało już 60 osób z czego 6 zostało tymczasowo aresztowanych.

26 i 27 kwietnia policjanci z Centralnego Biura Śledczego, Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz Komendy Miejskiej Policji zatrzymali 16 mężczyzn oraz 3 kobiety - mieszkańców Kielc w wieku od 21 do 31 lat. Są to osoby podejrzane o działalność w dużej grupie zorganizowanej trudniącej się przemytem i obrotem środków odurzających(haszysz, marihuana, amfetamina) na terenie Kielc.

Zatrzymania są częścią sprawy realizowanej od kilku miesięcy, w której zatrzymanych zostało już 60 osób z czego 6 zostało tymczasowo aresztowanych, a kilkadziesiąt osób objęto dozorem policyjnym. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Zobacz także:

Kielce: Kolejne uderzenie CBŚ w narkotykową grupę przestępczą

Powrót na górę strony