Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zatrzymali 29-latka, który przewoził ponad 3 kg amfetaminy

Data publikacji 30.04.2019

Kryminalni z Wejherowa zabezpieczyli ponad 3 kg amfetaminy. Do sprawy został zatrzymany 29-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mężczyzna został już przesłuchany, usłyszał zarzuty, dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

W miniony weekend funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 29-latka mieszkańca powiatu kartuskiego. Policjanci przy współpracy z funkcjonariuszami wydziału ruchu drogowego wejherowskiej policji w trakcie kontroli drogowej znaleźli w samochodzie mężczyzny ponad 3 kg amfetaminy. Narkotyki były przewożone przez zatrzymanego mężczyznę w papierowej torbie za tylnym siedzeniem pojazdu, którym podróżował ulicami Wejherowa.

29-latek został zatrzymany i doprowadzony do wejherowskiej komendy. Został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(KWP w Gdańsku / kp)

 

  • dwaj policjanci prowadza zatrzymanego mężczyznę
  • worek foliowy z amfetaminą
  • policjant podczas oględzin narkotyków
Powrót na górę strony