Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamość: Miejsce na podium w kolarskich zmaganiach dla policjanta ze Szczebrzeszyna

Data publikacji 30.04.2019

St. sierż. Radosław Wasilewski z Komisariatu w Szczebrzeszynie podczas odbywającego się w Serocku kolarskiego wyścigu MTB o Puchar Komendanta Głównego Policji w kategorii OPEN zdobył II miejsce na podium. Nasz policjant jako drugi dojechał również do mety w kategorii mężczyzn grupy M1. Dumni ze sportowych osiągnięć naszego kolegi życzymy dalszych kolarskich sukcesów.

Po raz pierwszy w ramach LOTTO Poland Bike Marathon rozgrywany jest Cykl Wyścigów MTB o Puchar Komendanta Głównego Policji, składający się z pięciu etapów. 28 kwietnia 2019 roku w Serocku odbył się drugi etap cyklu kolarskich zmagań. Kolarze, policjanci z całej Polski na rowerach górskich pokonywali dystans 27 km przejeżdżając przez najbardziej urokliwe miejsca w gminie Serock. W wyścigu uczestniczył st. sierż. Radosław Wasilewski z komisariatu w Szczebrzeszynie, który do mety dojechał w ścisłej czołówce. Nasz kolega zdobył II miejsce w kategorii OPEN mężczyzn, wywalczył również II miejsce na podium w kategorii wiekowej M1.

St. sierż. Radosławowi Wasilewskiemu serdecznie gratulujemy i życząc sportowych sukcesów trzymanym kciuki za kolejne miejsca na podium.
Przed nami bowiem kolejne cykle wyścigów MTB o Puchar Komendanta Głównego Policji. Najbliższy już 8 czerwca 2019 r. w Urszulinie, kolejny 30 czerwca 2019 r. i ostatni z etapów zaplanowany w Markach na dzień 1 września 2019 r. Natomiast 12 października 2019 r. Mistrzostwa Polski Policji MTB (Warszawa-Wawer).
D.K-B.

Powrót na górę strony