Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narada służby prewencyjnej

W dniach 15-17 maja 2019 r. we Wrocławiu odbyła się odprawa służby prewencyjnej. W spotkaniu, obok Zastępcy Komendanta Głównego Policji – mł. insp. Tomasza Szymańskiego i Zastępców Komendantów Wojewódzkich i Komendy Stołecznej Policji ds. Prewencyjnych uczestniczyli Dyrektorzy Biur KGP i Szkół Policji w Polsce. W trakcie narady omówiono kwestie dotyczące działań podejmowanych w zakresie sprawnego i skutecznego przeciwdziałania przestępczości oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas VI Ogólnopolskich Zawodów Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym rozgrywanych na terenie Dolnego Śląska, odbyła się we Wrocławiu narada służbowa pionu prewencji. W odprawie uczestniczyli Zastępca Komendanta Głównego Policji – mł. insp. Tomasz Szymański, Zastępcy Komendantów Wojewódzkich i Komendy Stołecznej Policji nadzorujący służbę prewencyjną, Dyrektorzy Biur KGP: Prewencji, Ruchu Drogowego, Głównego Sztabu Policji, Dowódca Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA” oraz Komendanci Szkół Policji w Polsce.

W trakcie odprawy omówione zostały bieżące sprawy, a także dotychczasowe działania podejmowane w zakresie sprawnego i skutecznego przeciwdziałania przestępczości oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Z uwagi na fakt, iż odprawa odbyła się podczas trwania VI Ogólnopolskich Zawodów Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym, nie mogło również zabraknąć tematu związanego z bezpieczeństwem na wodzie i rozpoczęcie ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.  

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

  • uczestnicy narady siedzą przy stołach jeden z nich stoi
  • uczestnicy narady siedzą przy stołach
  • uczestnicy narady siedzą przy stołach
  • uczestnicy narady siedzą przy stołach
Powrót na górę strony