Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zostań Super Zakrętakiem - wyzwanie podjęte!

Data publikacji 21.05.2019

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi współpracując z Zarządem Wojewódzkim NSZZP w Łodzi włączyła się w akcję charytatywną na rzecz wsparcia Stowarzyszenia "Łódzkie Hospicjum dla Dzieci - Łupkowa", które zajmuje się opieką nad nieuleczalnie chorymi dziećmi i dorosłymi wymagającymi stałego nadzoru i pielęgnacji. Akcja pod hasłem "Zostań Super Zakrętakiem" polega na zbieraniu m. in. plastikowych nakrętek, zatyczek, opakowań po zabawkach z jajek-niespodzianek.

Naszym celem jest zebranie do wojewódzkich obchodów Święta Policji, zaplanowanych pod koniec lipca,100 kg tego surowca. Pierwsze pojemniki pojawiły się już w komendach i komisariatach. Dołącz do akcji!

Podczas Mundurowego Dnia Dziecka, 25 maja 2019 roku, przy wejściu na teren Oddziału Prewencji Policji będzie stał specjalny pojemnik na plastikowe nakrętki (zatyczki, opakowania po zabawkach jajko niespodzianka, łyżeczki i miarki np. do mleka i inne plastikowe elementy oznaczone dużymi literami PP PE HDPE LDPD), które przekażemy w ramach akcji Zostań Super Zakrętakiem! Zapraszamy na imprezę z okazji Dnia Dziecka i zachęcamy do włączenia się w akcję na rzecz pomocy chorym dzieciom. Razem możemy zdziałać więcej!

Wyzwanie zebrania 100 kg zakrętek na 100. rocznicę powstania Policji Państwowej ruszyło!

Polecamy:

http://hospicjumdladzieci.org/index.php/pl/moesz-pomoc/zakretaki

(KWP w Łodzi / kp)

Powrót na górę strony