Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Łasku złotą medalistką Mistrzostw Europy w kulturystyce i fitness

Aspirant Katarzyna Staśkowska z Komendy Powiatowej Policji w Łasku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy Federacji WFF-WBBF w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się 18 maja br. w Kłajpedzie na Litwie.

W miniony weekend w Kłajpedzie odbyły się 20. Mistrzostwa Europy Federacji WFF-WBBF w Kulturystyce i Fitness. Z ramienia reprezentacji Polski w zawodach wystartowała asp. Katarzyna Staśkowska, która w tym roku stanęła na scenie w kategorii Figure Athletic i wróciła do Polski ze złotym medalem i tytułem Mistrzyni Europy.

Nasza medalistka nie odpoczywa, pod czujnym okiem trenera przygotowuje się do kolejnych zawodów. Już 8 czerwca br. będzie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Europy Federacji WPF, które odbędą się w Rzymie.

Jak twierdzi sama pani rzecznik, dla sportowca otrzymanie powołania do kadry i szansa reprezentowania kraju to najwyższe wyróżnienie i ogromny zaszczyt.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki podczas kolejnych zawodów.

(KWP w Łodzi / mg)

  • na scenie stoją zawodniczki w strojach bikini Mistrzostw Europy w kulturystyce i fitness. Na środku stoją trzy najlepsze zawodniczki, wśród nich policjantka z Łasku, która została złotą medalistką
  • pamiątkowe zdjęcie zawodniczek i zawodników w strojach sportowych Mistrzostw Europy w kulturystyce i fitness
  • policjantka z Łasku złotą medalistką Mistrzostw Europy w kulturystyce i fitness w stroju bikini trzymająca zwycięski puchar
  • puchar, złoty medal i dyplom Mistrzostw Europy w kulturystyce i fitness zdobyte przez policjantkę z Łasku
Powrót na górę strony