Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa na terenie szpitala

Data publikacji 23.05.2019

Policjanci zatrzymali 17-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło 22 maja br. na terenie szpitala przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu, gdzie jeden z pacjentów placówki kilkukrotnie ugodził nożem pracownicę personelu medycznego, a następnie zbiegł. Podejrzanego zatrzymali funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście.

22 maja br. o godz. 22.00 na terenie szpitala przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu doszło do niebezpiecznego zdarzenia, gdzie jeden z pacjentów placówki kilkukrotnie ugodził nożem pracownicę personelu medycznego, a następnie zbiegł. Na miejscu w związku ze zdarzeniem swoje czynności prowadzili policjanci grupy dochodzeniowo-śledczej oraz technicy kryminalistyki.

Równolegle podjęte zostały działania zmierzające do zatrzymania, jak ustalili mundurowi podejrzanego o ten czyn 17-latka. W ich wyniku, w dniu dzisiejszym około godz. 10.00 młody mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy pionu prewencji z Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście.

Obecnie policjanci nadal wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony