Wrocławska policjantka na podium imprezy pn. „8. Bieg 10 km Szpot Swarzędz”

Data publikacji 06.06.2019

Nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar pełniąca, na co dzień służbę na stanowisku zastępcy komendanta komisariatu w podwrocławskiej Długołęce, a prywatnie bardzo lubiąca biegać, zajęła I miejsce wśród funkcjonariuszek biorących udział w imprezie sportowej pn. „8. Bieg 10 km Szpot Swarzędz”. W ramach zawodów, rozegrane zostały również Mistrzostwa Polski Policji. 10 kilometrowa trasa biegła przez miasto, a startujący biegacze, rywalizowali w dość niesprzyjających warunkach pogodowych, ponieważ świeciło ostre słońce i temperatura wynosiła ponad 28 stopni. Jak sama mówi: ,,W takich warunkach pogodowych, satysfakcjonujące było nie tyle zwycięstwo, co samo dobiegnięcie do mety’’.

Impreza sportowa odbyła się Swarzędzu. Do wspólnej rywalizacji przystąpiło ponad 2 tysiące biegaczek i biegaczy. Podczas tych zawodów rozegrane zostały także Mistrzostwa Polski Policji. W duchu sportowej rywalizacji z 10 kilometrowym dystansem mierzyli się policjanci i policjantki, a także inni uczestnicy biegu.

Wśród policjantek, najlepszą okazała się Joanna Woźniak-Cieślar z wrocławskiej Policji. Funkcjonariuszka dobiegła na miejsce z czasem 45:22. Choć jak sama mówi: ,,W takich warunkach pogodowych, satysfakcjonujące było nie tyle zwycięstwo, co samo dobiegnięcie do mety’’.
Nadkom. Joanna Cieślar uplasowała się z tym wynikiem, na 2 miejscu w kategorii wiekowej ogólnej, pokonując ponad 110 innych zawodniczek