Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziej Jaguara i dwóch paserów zatrzymanych przez policjantów

Data publikacji 10.06.2019

Policjanci z lubińskiej komendy zatrzymali 3 mężczyzn. Jeden z nich, 35 - letni mieszkaniec Lubina, podejrzany jest o kradzież samochodu osobowego marki Jaguar XJ o wartości 150 tys. zł. W ręce policjantów wpadło również 2 paserów. U jednego z nich funkcjonariusze znaleźli części skradzionego pojazdu. Podejrzanym przedstawiono już zarzuty, a za swoje czyny będą odpowiadać teraz przed sądem.

Policjanci z lubińskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież samochodu  marki Jaguar XJ o wartości 150 tys. zł z parkingu jednego ze sklepów na terenie miasta.

Prowadząc czynności w tej sprawie kryminalni dotarli do dwóch paserów. W związku z tym zatrzymano mężczyzn w wieku 40 i 41-lat, mieszkańców powiatu legnickiego. Funkcjonariusze na posesji 40 - latka ujawnili pociętą karoserię skradzionego auta. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty paserstwa.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego przestępczego procederu. Zatrzymanym za czyny, o które są podejrzani, grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O ich losie zdecyduje sąd. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

(KWP we Wrocławiu / mg)

  • samochód marki Jaguar koloru czerwonego na lawecie
  • pocięta na kawałki karoseria skradzionego jaguara
  • ujawnione przez policjantów m.in. części skradzionego jaguara
Powrót na górę strony