Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mama Jakuba podziękowała policjantom za pomoc w walce z chorobą

Data publikacji 12.06.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zaangażowali się w pomoc choremu chłopcu z powiatu kołobrzeskiego. Wspólna inicjatywa zbierania plastikowych nakrętek trwała od połowy ubiegłego roku. Przekazane nakrętki trafiły do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą chłopcu w walce z chorobą.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zaangażowali się w pomoc choremu chłopcu z powiatu kołobrzeskiego. Wspólna inicjatywa zbierania plastikowych nakrętek trwała od połowy ubiegłego roku. Akcja polegała na zorganizowaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu punktu przyjmowania od mieszkańców powiatu kołobrzeskiego nakrętek. Dodatkowo Policjanci nagłośnili zbiórkę w mediach oraz wszystkich szkołach.

Zebrane nakrętki zostały przekazane do recyclingu, a uzyskane w ten sposób pieniądze pomogą chłopcu w walce z chorobą.

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu mł. insp. Dariusz Hoc oraz zaangażowana w akcję Policjantka odebrali podziękowania od mamy Jakuba za pomoc w organizacji zbiórki nakrętek.

Zachęcamy wszystkich do tego, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek do kosza, ale je zbierać, aby potem przekazać w wyznaczonym miejscu. Cel jest bowiem szczytny- zdrowie dzieci, które potrzebują pomocy i wsparcia w walce z chorobami.

asp. Tomasz Kwaśnik

  • Mama Jakuba obok komendanta KPP w Kołobrzegu
  • Mama Jakuba w KPP Kołobrzeg
Powrót na górę strony