Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie ze sztandarem

Data publikacji 17.06.2019

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs w. Radomiu odbyła się uroczystość pożegnania ze sztandarem i jednostką przez Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu inspektora Tomasza Michułkę.

Uroczysta zbiórka odbyła się w Sali Konferencyjnej KWP zs. w Radomiu w obecności całej kadry policyjnej garnizonu mazowieckiego, w trakcie której inspektor Tomasz Michułka pożegnał się ze sztandarem. Pełnienie obowiązków na stanowisku szefa mazowieckich policjantów powierzono dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniewowi Mikołajczykowi.

Jak podkreślał insp. Tomasz Michułka, służba na Mazowszu była dla niego ogromnym zaszczytem. W trakcie służby znalazł na Mazowszu wielu przyjaciół, którzy pozostaną w jego sercu na zawsze.

 

 

  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Tomasza Michułkę  - przejście na salę konferencyjną
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Tomasza Michułkę - wręczenie pamiątkowej szabli
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Tomasza Michułkę - pożegnanie ze sztandarem
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Tomasza Michułkę - pożegnanie ze sztandarem
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Tomasza Michułkę - wręczenie wyróżnienia przez NSZZP w Radomiu
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Tomasza Michułkę - wręczenie kwiatów przez NSZZP w Radomiu
Powrót na górę strony