Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla przemyskich poszukiwaczy

Data publikacji 18.06.2019

Przemyscy policjanci prowadzili poszukiwania 44-letniej przemyślanki, która 6 maja br. wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Najbliżsi zgłosili zaginięcie przemyskim kryminalnym, apelowali również o pomoc w poszukiwaniach za pośrednictwem portali społecznościowych. Finalnie przemyślanka odnalazła się cała i zdrowa na terenie województwa mazowieckiego 20 maja 2019 roku.

W ubiegłym tygodniu na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie rodzina zaginionej mieszkanki Przemyśla skierowała list ze szczerymi podziękowaniami: „... chcę podzielić się moją bardzo pozytywną opinią na temat pracy podległych Panu policjantów……zostaliśmy należycie wysłuchani, nie zlekceważono sprawy, ani nie potraktowano nas niepoważnie. Funkcjonariusze wykazali się ogromną empatią w stosunku do nas, wydawało się ,że czują i rozumieją nasze cierpienie i naprawdę chcą nam pomóc…. Reagowano na nasze informacje i  sugestie”.

W podziękowaniach mężczyzna skupił się w szczególności na jednym z funkcjonariuszy pisząc - "...posiada bardzo duże doświadczenie w pracy zawodowej, z którego potrafi zrobić właściwy użytek, a słowo profesjonalista najlepiej oddaje sposób jego pracy."

Autor zakończył list słowami: "Myślę, że wszyscy powinni wiedzieć, że nie tylko za czynienie zła jest kara, ale przede wszystkim za czynienie dobra jest nagroda". Tymi słowami brat zaginionej podziękował mundurowym z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

mf

Powrót na górę strony