Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Kruszwicy w porę podjęli reanimację

Data publikacji 18.06.2019

Asp. Marcin Staszak i asp. szt. Paweł Welka z komisariatu w Kruszwicy zdążyli z pomocą. Gdy tylko policjanci uzyskali informację o leżącym na ulicy mężczyźnie, zajęli się nim do czasu przyjazdu pogotowia. Reanimacja jaką podjęli przyniosła skutek. Przytomny 57-latek trafił do szpitala pod fachową opiekę.

W nocy z soboty na niedzielę (15/16.06.19) około 0.30 patrol z komisariatu w Kruszwicy, pow. inowrocławski, w składzie asp. Marcin Staszak i asp. szt. Paweł Welka zostali powiadomieni przez pracowników miejscowego urzędu, że na parkingu ma leżeć jakiś mężczyzna. Policjanci natychmiast sprawdzili teren i potwierdzili ten sygnał.

Po tym, jak ustalili, że mężczyzna oddycha niezwłocznie wezwali pogotowie. Z leżącym nie było jednak żadnego kontaktu, a chwilę później przestał też oddychać. Asp. Marcin Staszak rozpoczął natychmiast masaż serca, który prowadzili do chwili przybycia karetki. Reanimowany mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. To 57-letni mieszkaniec gminy Kruszwica. W inowrocławskim szpitalu wraca do zdrowia. 
 

Powrót na górę strony