Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania od Sekretarza Generalnego Interpolu

Na ręce Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka wpłynęły podziękowania od Sekretarza Generalnego Interpolu za doskonałą organizację 47. Europejskiej Konferencji Regionalnej INTERPOL, która odbyła się w dniach 29 - 31 maja 2019 roku w Katowicach.

Szanowny Panie Generale Szymczyk,

            Pragnę wyrazić moje najszczersze podziękowania dla Pana i Pańskich pracowników za doskonałą organizację 47. Konferencji Regionalnej INTERPOL. Uprzejmie proszę Pana Generała o przekazanie wyrazów mojej wdzięczności wszystkim tym, którzy na różnych szczeblach organizacyjnych przyczynili się do wyjątkowego sukcesu całej konferencji. Serdeczność, życzliwość, profesjonalizm i zaangażowanie w przygotowanie oraz w realizację tego wydarzenia - okazane zarówno przez podległych Panu funkcjonariuszy i pracowników Policji, jak i przez pana generała osobiście - były i są godne naśladowania.

            W szczególności chciałbym wyrazić moją wdzięczność za osobiste przybycie Pana Generała na uroczyste otwarcie i zamknięcie Konferencji oraz za zorganizowanie przyjęcia powitalnego w Muzeum Hutnictwa Cynku "Walcownia" i niezapomnianej uroczystej kolacji. Ponadto pragnę podkreślić, że wszyscy delegaci zgodnie uznali, iż sprawna organizacja tego ważnego wydarzenia oraz wspaniałe wsparcie i doskonałe zaplecze, jakie zapewniły polskie władze, były godne pochwały i uznania.

            Wiem, że możemy liczyć na stałe wsparcie Pańskiego kraju dla działań podejmowanych przez INTERPOL i aktywną współpracę policyjną w naszej wzajemnej walce z przestępczością międzynarodową na całym świecie.

 

Z wyrazami szacunku,

Jűrgen Stock

Sekretarz Generalny Interpolu

 

Powrót na górę strony