Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni odzyskali skradzionego lexusa o wartości 100 tys. złotych

Data publikacji 08.07.2019

Kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca Malborka podejrzanego o znęcanie się nad swoją rodziną. Podczas zatrzymania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli na jego posesji kradzionego lexusa o wartości 100 tys. złotych oraz broń palną i amunicję. Zatrzymany został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzuty. W piątek sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

W ubiegłym tygodniu kryminalni pojechali do jednego z domów na terenie Malborka, żeby zatrzymać mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad swoją rodziną. W garażu 46-latka funkcjonariusze znaleźli lexusa, który w maju br., został skradziony w Warszawie. Wartość  pojazdu wyceniono na 100 tys. złotych. Podczas dalszego przeszukania mundurowi znaleźli broń palną i amunicję, którą mężczyzna posiadał nielegalnie.

46-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci doprowadzili zatrzymanego do malborskiej prokuratury gdzie usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną, posiadania broni palnej i amunicji oraz paserstwa. W piątek sąd przychylił się do wniosku śledczych zasądzając 46-latkowi areszt na 3 miesiące. Podejrzanemu teraz grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

(KWP w Gdańsku / kp)

 

Powrót na górę strony