Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wałbrzyski policjant na czwartym miejscu w ultramaratonie na Ukrainie

Data publikacji 12.07.2019

W miniony weekend wałbrzyski policjant - asp. szt. Grzegorz Karwacki - wystartował w zorganizowanym na terenie ukraińskich Bieszczad biegu na 81 km. Funkcjonariusz „Bojko Trail – Równa” pokonał w czasie 13 godzin meldując się na mecie na 4 miejscu w swojej kategorii wiekowej oraz na 34 pozycji w kategorii OPEN.

Zawodnicy wystartowali o godzinie 4:00 nad ranem z z ośrodka Extreme w Żdanijewie, gdzie mieli do pokonania dystans 81 kilometrów na trasie biegowej z łączną sumą przewyższeń blisko 4000 metrów. Zamknięcie mety zaplanowano na godzinę 00:00. Najlepszy zawodnik finiszował już po ponad 8 godzinach. Na 100 sklasyfikowanych w zawodach mężczyzn asp. szt. Grzegorz Karwacki dotarł do mety po godzinie 17:00 i uplasował się na 34 miejscu z czasem 13:04:35, a w kategorii weteran był 4.

Przypomnijmy, że dolnośląski policjant, reprezentujący na co dzień klub sportowy Kat Cross, dwa lata temu ukończył pełny dystans Ironman Challenge Poznań Triathlon na dystansie 226 km, a w tym roku dotarł do mety m. in w ½ Ironaman Triathlon na dystansie 113 km w Sierakowie.

Oczywiście doświadczonemu funkcjonariuszowi wałbrzyskiego komisariatu po raz kolejny życzymy zdrowia i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów sportowych.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony