Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi wynieśli z zadymionego pomieszczenia nieprzytomnego mężczyznę

Data publikacji 15.07.2019

Policjanci z powiatu bolesławieckiego jako pierwsi dojechali na miejsce pożaru. Mundurowi znaleźli nieprzytomnego mężczyznę leżącego w zadymionym pomieszczeniu. Na szczęście pokrzywdzonemu nic się nie stało i szybko odzyskał przytomność. Ponadto okazało się, że mężczyzna ten był osobą poszukiwaną do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu i posterunku w Osiecznicy jako pierwsi byli na miejscu pożaru budynku wielorodzinnego. Kiedy usłyszeli krzyk kobiety, że w środku jest mężczyzna, bez chwili zawahania weszli do mocno już zadymionego pomieszczenia. Bardzo szybko odnaleźli leżącego na podłodze pokrzywdzonego, który nie dawał żadnych oznak życia. Mundurowi wynieśli go na zewnątrz, gdzie pierwszej pomocy udzielili mu strażacy. Okazało się, że  wystarczyło podanie tlenu, aby mężczyzna odzyskał przytomność.

Kiedy ratownicy medyczni sprawdzali czy pokrzywdzony nie potrzebuje specjalistycznej pomocy, policjanci ustalili, że 33-letni mieszkaniec gminy Nowogrodziec jest osobą poszukiwaną do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże.

(KWP we Wrocławiu / bj)

 

 

Powrót na górę strony
Polska Policja