Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomagają „walecznej Hani”

Data publikacji 25.07.2019

Policjanci z Namysłowa zaangażowali się w zbiórkę nakrętek dla małej Hani. Za pomocą portali społecznościowych rozpropagowali akcję w regionie. Wsparli ich wolontariusze z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W środę do namysłowskiej komendy przywieźli kilkanaście worków z plastikowymi nakrętkami.

Po sukcesie zeszłorocznej akcji pomocy dla małego Nikosia namysłowscy policjanci nie zamierzali spocząć na laurach. Tym razem postanowili pomóc małej namysłowiance o imieniu Hania. Sami przyłączyli się do zbiórki nakrętek dla chorej Hani, a informację o możliwości zostawienia plastikowych zakrętek na komendzie, przekazali przez internet. Od tamtej pory nie było dnia, żeby ktoś nie przyniósł plastikowych nakrętek do siedziby funkcjonariuszy.

W środę zaskoczyli wszystkich wolontariusze 8 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Namysłów. Zmówili się na portalu społecznościowym i o godzinie 17 przywieźli zebrane nakrętki pod budynek namysłowskiej policji.

Wspólnymi siłami uzbierali kilkanaście pełnych worków.

Pieniądze z nakrętek opiekunowie małej Hani przeznaczą na rehabilitację i zakup wózka inwalidzkiego. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom OSP za pomoc i okazanie wielkiego serca.

(KWP w Opolu / js)

  • Strażacy z OSP wraz z workami pełnymi nakrętek
  • Strażacy z OSP wraz z workami pełnymi nakrętek
  • ulotka informująca o akcji zbierania nakrętek
Powrót na górę strony